News

Golf

Newsletter 08/2023

Víte, proč je Mauricius nejvyhledávanější destinací našich klientů v zimních měsících? Díky své rozmanitosti dokáže uspokojit každého cestovatele. Najdete tu krásné pláže, kvalitní hotely, služby na velmi vysoké úrovni, pestrou nabídku aktivit a hlavně TOP golfová hřiště.

více

Healing

Newsletter 08/2023

Proč jsem začala připravovat léčebné pobyty? Jaký je můj příběh? Díky léčebným pobytům jsem se naučila dodržovat správný denní režim, zvolit tu správnou stravu a kombinaci léčebných terapií.

více

Healing

Newsletter 08/2023

Vydejte se s námi do severní Itálie, kousek od Benátek, do oblasti plné historie, krásných památek ale i významných geotermálních lázní. Vítejte v Abano Terme, kouzelném místě, kde najdeme prastaré termální vody bohaté na minerály a termální jíl. Mnoho spisovatelů a básníků z různých historických dob zmiňovalo tyto vody se svých dílech a místa byla po dvě tisíciletí uctívána a ritualizována původními obyvateli. V 18. století započal výzkum vlastností a léčivých schopností těchto vod. V následujících letech byly vybudovány termální a lázeňské hotely a započala tak éra termální a ozdravné turistiky v pojetí, jakém jej chápeme dnes.

více

Beach

Newsletter 07/2023

Po našem návratu z Malediv přinášíme inspiraci a skvělé nabídky na podzimní pobyty. Představte si, že jste na ostrově uprostřed oceánu, kde jsou pláže s tím nejkrásnějším jemným pískem a dokonalou tyrkysovou barvou oceánu. Plavete se želvami, mantami a stovkami různě barevných ryb. Maledivy jsou tropickým rájem, neobklopují Vás žádné svítící metropole v okolí, ale pouze temné nebe s hvězdami. Vaše tělo a mysl se tu odpojí od hektického života a naladí se na naprostý relax a pohodu. Že to zní až moc dokonale? Věřte, Maledivy takové jsou!

více

Beach

Newsletter 05/2023

S radostí Vám představujeme naši ikonickou kolekci luxusních vil, privátních míst a prázdninových rezidencí v Evropě. Pečlivě jsme pro Vás vybrali výjimečná místa, která si získají Vaše srdce. Vyzkoušejte s námi zcela jiný typ dovolené - dopřejte si soukromí, péči personálu, kvalitní jídla připravená ve vile jen pro Vás nebo si prostě jen pronajměte vilu a užívejte přítomného okamžiku. Pronájem vil a veškerý servis k tomu pro naše klienty zajišťujeme už mnoho let a máme s tím tak bohaté zkušenosti. Vytvořte si nezapomenutelné chvíle s blízkými, rodinou či partou přátel už toto léto i Vy.

více

Beach

Newsletter 03/2023

Připravili jsme pro Vás tipy na luxusní letní dovolenou v Řecku. Preferujete boutique hotely, plážové resorty nebo privátní vily? V letošní letní sezóně bychom Vám rádi představili šest unikátních míst, šest rezortů s nezaměnitelnou atmosférou, šest neopakovatelných zážitků.

více

Golf

Newsletter 04/2023

Řecko jako TOP golfová destinace Evropy? V jihozápadní části Peloponésu se skrývá překrásná oblast Costa Navarino. Do roku 2022 se tu nacházela hřiště Dunes a Bay, ale v minulém roce se otevřela další dvě - Olympic a Hills, která se táhnou vysoko nad zálivem. Hills je ideální i pro rekreační hráče, ale Olympic je náročnější, delší a potrápí i zkušené golfisty.

více

Adventure

Newsletter 03/2023

Zažijte s námi dobrodružství

více

Healing

Newsletter 02/2023

Luxusní vily na léto 2023

více

Healing

Newsletter 01/2023

Luxusní wellness pobyt ve střední Itálii s prohlídkou města Bologna Termín: 27.4. – 1.5.2023

více

Snow

Newsletter 01/2023

CHALET ZERMATT PEAK, Švýcarsko / CERVO MOUNTAIN, Švýcarsko / KRISTIANIA LECH, Rakousko / LE K2 ALTITUDE COURCHEVEL, Francie / CHEVAL BLANC COURCHEVEL, Francie

více

Healing

Newsletter - Léčebné pobyty

KAMALAYA, ostrov Koh Samui / SHA Clinic, Španělsko / ANANDA in the Himalayas, Indie / One & Only Portonovi, CHENOT Spa, Černá Hora

více

Beach

Luxusní vily pro (nejen) digitální nomády v Řecku

Řecko je se svým mírným středomořským podnebím, ohromující krajinou, bohatým kulturním dědictvím, místními vesnicemi...

více

Adventure

Polární výprava

Fotografování Špicberků – hledání ledních medvědů. Vydejte se na výjimečnou cestu za polárními medvědy a další divokou zvěří. Špicberky a okolí nabízejí nezapomenutelné polární zážitky, díky nimž budete vy i vaše fotoaparáty a kamery v neustálé akci.

více

Beach

Soneva Jani

Nové nadvodní vily v resortu Soneva Jani. Exkluzivní resort Soneva Jani v Noonu Atollu na Maledivách představuje 27 nových nadvodních vil, které se nacházejí v jižní části od hlavního ostrova.

více

Adventure

Sky Safari

Nechte se odvést na deset dní do naprosté divočiny, sledujte stáda slonů a další divoké zvěře ve stínu Kilimandžára a leťte do jedinečné národní rezervace Masai Mara, ...

více

Adventure

Belmond Orient Express

Nové trasy po celé Evropě. Společnost Belmond vypsala nové trasy napříč celou Evropou a to na palubách svého luxusního expresu Venice Simplon Orient Expres.

více

Golf

Finca Cortesin

Privátní rezidence. Výjimečný design a bezkonkurenční soukromí v kombinaci se špičkovými službami a zázemím resortu Finca Cortesin.

více
creating amazing memories

2023 © Amazing Tours, a.s. | Powered by Sprinkler Morning.