News

Pláž

Newsletter 06/2024

Před pár dny jsme se vrátili z Korfu, kde jsme byli ověřit kvalitu stávajících hotelů, ale objevily jsme pro Vás i něco nového!

více

Golf

Newsletter 05/2024

Možná jste se už myšlenkami přesunuli na letní plážovou dovolenou, ale právě nyní je ten nejlepší čas rezervovat podzimní golfové pobyty. Nejen, že jsou ještě volné kapacity v hotelech, ale především se dají vybrat pěkné startovací časy.

více

Pláž

Newsletter 05/2024

Chalkidiki považujeme za jedno z nejlepších míst v Řecku, kde lze strávit dokonalou letní dovolenou. Jsou tu dlouhé pláže, průzračně čisté moře a také krásná příroda.

více

Poznávací

Newsletter 05/2024

V říjnu minulého roku jsem se vypravila prozkoumat krásný region v jižní Itálii. Apulie je známá jako krajina olivových hájů, průzračně čistého moře a je jedním z nejkrásnějších regionů Itálie. Jaká místa mne nejvíce zaujala?

více

Pláž

Newsletter 05/2024

Vydejte se na ostrov Kothaifaru, kde sídlí resort retězce Alila a objevte krásy Malediv. Ostrov se nachází v atolu Raa, je obklopen překrásným korálovým útesem a přistanete zde po 45 minutách letu hydroplánem z Malé. Všech 44 plážových a 36 nadvodních vil bylo vytvořeno tak, aby splňovaly požadavky na luxusní moderní ubytování a zároveň, aby se propojily s prostředím, ve kterém se resort nachází. Každá vila má svůj privátní bazén a byly pečlivě umístěny tak, aby poskytly maximum soukromí a klidu.

více

Pláž

Newsletter 02/2024

Podívat se do Francouzské Polynésie je pro mnoho z nás velký cestovatelský sen. Unikátnost tohoto souostroví spočívá v tyrkysových lagunách, bujné tropické vegetaci, bohatém podmořském životě, dokonalých plážích a především v pohodovém tempu života, který tu místní lidé žijí a který přenesou i na vás.

více

Golf

Newsletter 01/2024

Na tuto sezónu si resort připravil ZVÝHODNĚNÉ GOLFOVÉ A SPA BALÍČKY. Ideální kombinace pokud si přejete cestovat v páru, ale každý preferujete jinou formu odpočinku.

více

Poznávací

Newsletter 11/2023

Objevte unikátní Arktickou krajinu, vydejte se s námi na fascinující expedici, při které bude hlavním cílem pozorovat divoká zvířata. Polární expedice není jen cesta za poznáním nedotčené přírody, je to cesta duše - hledání inspirace a touha po transformaci.

více

Poznávací

Newsletter 11/2023

Kostariku jsme poznali osobně a na základě toho jsme pro vás vybrali úžasná místa! Vydejte se s námi na výjimečnou cestu za poznáním. Obdivujte sopky, vodopády, vzácné živočichy jako je lenochod a tapír, z visutého mostu pozorujte fascinující tropický prales, objevte ty nejkrásnější ptačí druhy nebo si zasaďte svůj vlastní strom.

více

Pláž

Newsletter 10/2023

Využijte zajímavých slev a vydejte se s námi na SEYCHELY ještě tuto sezónu! Najdete zde písečné pláže s typickými žulovými balvany, nedotčenou panenskou přírodu, srdečné místní obyvatelstvo a také želvy obrovské. My doporučujeme kombinovat pobyt na dvou ostrovech, a pak si ještě udělat výlety na okolní vnější ostrůvky.

více

Poznávací

Newsletter 10/2023

Minulý rok jsem si vyhradila celý měsíc na poznávání Thajska. V Bangkoku jsem strávila jen jednu noc a další den jsem přeletěla na sever, do oblasti na hranicích s Laosem a Myanmarem, které se říká Golden Triangle a v minulosti se proslavil pěstováním opia. Co mě nejvíce v této oblasti zaujalo?

více

Golf

Newsletter 10/2023

Mauricius je ráj golfistů! Díky teplému počasí po celý rok jsou hřiště vždy ve skvělém stavu a jejich rozmanitost dává možnost užít si hru jak naprostým začátečníkům, tak i zkušeným hráčům. K dosavadním devíti 18 jamkovým hřištím se nyní od prosince přidává hřiště nové, La Reserve. Deset osmnáctek na tropickém ostrově uprostřed Indického oceánu nenajdete nikde jinde na světě.

více

Golf

Newsletter 08/2023

Víte, proč je Mauricius nejvyhledávanější destinací našich klientů v zimních měsících? Díky své rozmanitosti dokáže uspokojit každého cestovatele. Najdete tu krásné pláže, kvalitní hotely, služby na velmi vysoké úrovni, pestrou nabídku aktivit a hlavně TOP golfová hřiště.

více

Zdraví

Newsletter 08/2023

Proč jsem začala připravovat léčebné pobyty? Jaký je můj příběh? Díky léčebným pobytům jsem se naučila dodržovat správný denní režim, zvolit tu správnou stravu a kombinaci léčebných terapií.

více

Zdraví

Newsletter 08/2023

Vydejte se s námi do severní Itálie, kousek od Benátek, do oblasti plné historie, krásných památek ale i významných geotermálních lázní. Vítejte v Abano Terme, kouzelném místě, kde najdeme prastaré termální vody bohaté na minerály a termální jíl. Mnoho spisovatelů a básníků z různých historických dob zmiňovalo tyto vody se svých dílech a místa byla po dvě tisíciletí uctívána a ritualizována původními obyvateli. V 18. století započal výzkum vlastností a léčivých schopností těchto vod. V následujících letech byly vybudovány termální a lázeňské hotely a započala tak éra termální a ozdravné turistiky v pojetí, jakém jej chápeme dnes.

více

Pláž

Newsletter 09/2023

Připravili jsme pro vás nabídku kvalitních resortů, které nabízejí velmi zajímavé slevy, pokud si zarezervujete vaši dovolenou právě teď. Každý ostrov je odlišný a osobní znalost zde považujeme za naprosto zásadní. Neváhejte nás kontaktovat, budeme s vámi sdílet naše zkušenosti a připravíme vám výhodnou nabídku na míru.

více

Pláž

Newsletter 05/2023

S radostí Vám představujeme naši ikonickou kolekci luxusních vil, privátních míst a prázdninových rezidencí v Evropě. Pečlivě jsme pro Vás vybrali výjimečná místa, která si získají Vaše srdce. Vyzkoušejte s námi zcela jiný typ dovolené - dopřejte si soukromí, péči personálu, kvalitní jídla připravená ve vile jen pro Vás nebo si prostě jen pronajměte vilu a užívejte přítomného okamžiku. Pronájem vil a veškerý servis k tomu pro naše klienty zajišťujeme už mnoho let a máme s tím tak bohaté zkušenosti. Vytvořte si nezapomenutelné chvíle s blízkými, rodinou či partou přátel už toto léto i Vy.

více

Pláž

Newsletter 03/2023

Připravili jsme pro Vás tipy na luxusní letní dovolenou v Řecku. Preferujete boutique hotely, plážové resorty nebo privátní vily? V letošní letní sezóně bychom Vám rádi představili šest unikátních míst, šest rezortů s nezaměnitelnou atmosférou, šest neopakovatelných zážitků.

více

Golf

Newsletter 04/2023

Řecko jako TOP golfová destinace Evropy? V jihozápadní části Peloponésu se skrývá překrásná oblast Costa Navarino. Do roku 2022 se tu nacházela hřiště Dunes a Bay, ale v minulém roce se otevřela další dvě - Olympic a Hills, která se táhnou vysoko nad zálivem. Hills je ideální i pro rekreační hráče, ale Olympic je náročnější, delší a potrápí i zkušené golfisty.

více

Poznávací

Newsletter 03/2023

Zažijte s námi dobrodružství

více

Zdraví

Newsletter 02/2023

Luxusní vily na léto 2023

více

Zdraví

Newsletter 01/2023

Luxusní wellness pobyt ve střední Itálii s prohlídkou města Bologna Termín: 27.4. – 1.5.2023

více

Hory

Newsletter 01/2023

CHALET ZERMATT PEAK, Švýcarsko / CERVO MOUNTAIN, Švýcarsko / KRISTIANIA LECH, Rakousko / LE K2 ALTITUDE COURCHEVEL, Francie / CHEVAL BLANC COURCHEVEL, Francie

více

Zdraví

Newsletter - Léčebné pobyty

KAMALAYA, ostrov Koh Samui / SHA Clinic, Španělsko / ANANDA in the Himalayas, Indie / One & Only Portonovi, CHENOT Spa, Černá Hora

více

Pláž

Luxusní vily pro (nejen) digitální nomády v Řecku

Řecko je se svým mírným středomořským podnebím, ohromující krajinou, bohatým kulturním dědictvím, místními vesnicemi...

více

Poznávací

Polární výprava

Fotografování Špicberků – hledání ledních medvědů. Vydejte se na výjimečnou cestu za polárními medvědy a další divokou zvěří. Špicberky a okolí nabízejí nezapomenutelné polární zážitky, díky nimž budete vy i vaše fotoaparáty a kamery v neustálé akci.

více

Pláž

Soneva Jani

Nové nadvodní vily v resortu Soneva Jani. Exkluzivní resort Soneva Jani v Noonu Atollu na Maledivách představuje 27 nových nadvodních vil, které se nacházejí v jižní části od hlavního ostrova.

více

Poznávací

Sky Safari

Nechte se odvést na deset dní do naprosté divočiny, sledujte stáda slonů a další divoké zvěře ve stínu Kilimandžára a leťte do jedinečné národní rezervace Masai Mara, ...

více

Poznávací

Belmond Orient Express

Nové trasy po celé Evropě. Společnost Belmond vypsala nové trasy napříč celou Evropou a to na palubách svého luxusního expresu Venice Simplon Orient Expres.

více

Golf

Finca Cortesin

Privátní rezidence. Výjimečný design a bezkonkurenční soukromí v kombinaci se špičkovými službami a zázemím resortu Finca Cortesin.

více
creating amazing memories